امروز چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
رونمایی از iphone 6s PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۱
گروه نرم افزاری جهش- لحظاتی پیش اپل از iPhone 6s و iPhone 6s Plus پرده برداری کرد، آیفون های جدید دقیقا مانند آیفون های سابق میباشد و فقط در داخل آن تغییرات زیادی ایجاد شده است.البته در جنس بدنه آن تغییری ایجاد شده است و از آلومینیوم سری ۷۰۰۰ استفاده شده است که باعث استحکام بیشتری در این آیفون شده است. همچنین اپل رنگ جدیدی (طلایی سرخ) به رنگ بندی آیفون ۶s و آیفون ۶s پلاس اضافه کرد.

اگر به یک فرد عادی یک آیفون ۶ بدهید و بعد از چند دقیقه، آیفون ۶ را از او بگیرید و آیفون ۶s را نشانش دهید، به هیچ نمیتواند تمایز این دو را متوجه شود. این دقیقا همان چیزی است که دقایقی پیش معرفی شد. یعنی اپل آیفون ۶ و ۶ پلاس را یکبار دیگر به کاربران نشان داد و گفت اینها حاصل یکسال تلاش مهندسان و طراحان خبره‌ی اپل است. اما صبر کنید! آیا ۷ هزار نفری که در مرکز بیل گراهام جمع شده بودند متوجه این حقه نشدند؟ چرا شدند، اما اپل بار دیگر قلب همه‌ی آنها را دزدید، اینبار نه با طراحی بلکه با دریایی از امکانات جدید.

 

آیفون ۶s و ۶s پلاس دارای سیستم عامل آی او اس ۹ خواهند بود که خود دارای ده ها قابلیت جدید از جمله مسیریابی پیشرفته و افزایش قابلیت‌های نقشه، کنترل دیجیتالی خانه و وسایل با نرم افزار Home، قابلیت کار کردن همزمان با دو برنامه، پشتیبانی قدرتمند از اپل موزیک، قابلیت ذخیره‌ی هر فایلی به صورت PDF، قابلیت حذف موقتی اپلیکیشن‌ها، امکان جابجایی سریع از اندروید به آی او اس، امکانات جدید اپلیکیشن Notes، قابلیت پاسخگویی سریع به پیام های مسنجرها، قابلیت های جدید اپلیکیشن Photos، قابلیت کار در حالت Low Power و قابلیت ذخیره یا پیوست هر نوع فایل به ایمیل میباشد. اما جدا از این موضوع میخواهیم ببینیم سری S آیفون های ۶ در هر زمینه، از خودشان چه چیزی برای عرضه کردن دارند؛ بنابراین با ما همراه باشید:

ظاهر؛ هر گردی گردو نیست

۶s و ۶s پلاس هر دو از آلومینیوم ساخته شده اند اما نه آلومینیومی که در ساخت آیفون های قبلی به کار رفته است. آلومینیوم سری ۷۰۰۰ که در ساخت این نسل از آیفون ها از آن استفاده شده است، همانطور که قبلا وعده داده شده بود قرار است تا استحکام بیشتری را نصیب آیفون های اپل کند. همچنین باید بدانید که در ساخت شیشه‌ی آیفون های جدید از شیشه‌های بسیار مستحکمی استفاده شده که با بهره گیری از فناوری یونیزاسیون پیشرفته تولید شده اند و به گفته‌ی اپل، محکم ترین شیشه های بکار رفته در تاریخ آیفون ها (و شاید تلفن های همراه) میباشند.

 
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی، شماره ۱۹۴ ؛  خطوط ویژه: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR