امروز سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی اخبار تازه های فناوری  منتظر انفجار بزرگ سخت‌افزاری مایکروسافت باشید
منتظر انفجار بزرگ سخت‌افزاری مایکروسافت باشید PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۲
گروه نرم افزاری جهش- شایعات جدید از انفجار سخت‌افزاری بزرگ آمریکا در اکتبر خبر می‌دهد و بر اساس آن قرار است این شرکت بزرگ نرم‌افزار نسل جدید محصولات خود را به دست کاربران جهانی برساند.
طی چند هفته اخیر «پائول توروت» در مرکز Windows Weekly اشارات مختلف به تمرکز مایکروسافت بر بازار سخت‌افزار داشت و این بار گفته شد که این شرکت بزرگ تصمیم گرفته است با برگزاری یک کنفرانس متفاوت، طی ماه اکتبر سال جاری میلادی نسل جدید محصولات را وارد بازار کند.

مرکز WPDang گزارش داد مایکروسافت در نظر دارد که کنفرانس متفاوت مایکروسافت در ماه اکتبر برگزار می‌شود و طی آن بزرگ‌ترین به‌روزرسانی برای سیستم‌ عامل ویندوز ۱۰ با نام Threshold 2 صورت می‌گیرد.Microsoft-Surface-Dock منابع آگاه همچنین گزارش دادند کنفرانس ماه اکتبر در نیویورک برگزار می‌شود و طی آن قرار است بزرگ‌ترین فروشگاه جهانی مایکروسافت که در خیابان پنجم نیویورک واقع شده است، افتتاح شود.

در دیگر خبرها گفته شد که طی کنفرانس پیش‌رو دو گوشی هوشمند جدید با نام‌های Cityman و Talkman معرفی می‌شوند و هر دو آنها به سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایلی مجهز شده‌اند.

علاوه بر این پیش‌بینی شده است مایکروسافت رایانه لوحی Surface Pro 4 که مدل بعدی تبلت Surface Pro 3 مبتنی بر پردازنده اینتل محسوب می‌شود را با ویندوز ۱۰ روانه بازار کند.

مایکروسافت شارژر و کاور جدید برای تبلت‌های خود را با نام  آماده کرده است که با سری محصولات Surface Pro سازگاری دارند و برخی قابلیت‌های سخت‌افزاری دیگر هم از سوی این شرکت روانه بازار می‌شود.
 
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی، شماره ۱۹۴ ؛  خطوط ویژه: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR