امروز چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی اخبار تازه های فناوری  شرکت دِل فروشنده نرم‏ افزارهای ERP نت‏ سوئیت گردید
شرکت دِل فروشنده نرم‏ افزارهای ERP نت‏ سوئیت گردید PDF چاپ نامه الکترونیک
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۱:۴۱
گروه نرم افزاری جهش- دو شرکت دل (DELL) و نت‏ سوئیت (NET SUITE) قراردادی با یکدیگر منعقد نموده اند که بر اساس آن شرکت دل از این پس به یکی از فروشندگان نرم‏ افزار برنامه ‏ریزی منابع سازمانی (ERP) شرکت نت ‏سوئیت تبدیل می‌‏گردد.
dell-company به گزارش وب‏ سایت PCWorld، دو شرکت دل و نت‏ سوئیت قصد دارند روابط تجاری با یکدیگر را گسترش دهند. این دو قرداد همکاری جدیدی امضا کرده‌اند که بر اساس آن شرکت دل کار یکپارچه ‏سازی و فروش نرم ‏افزار برنامه ‏ریزی منابع سازمانی نت‏ سوئیت را در سطح جهان برعهده می‌‏گیرد. این دو شرکت پیش از این نیز با یکدیگر در زمینه یکپارچه‏ سازی خدمات پردزاش ابری شرکت دل که به بومی (Boomi) مشهور است، همکاری می‌‏نمودند.
این قرارداد به هر دو شرکت نفع می‌‏رساند. نت‏ سوئیت از فروش شرکت دل در سطح جهانی و نیز از تخصص این شرکت در زمینه خدمات مالی و مراقبت‌ها سلامتی و بهداشتی بهره خواهد برد. از طرف دیگر، نت‏ سوئیت که صاحب یکی از محبوب‏‌ترین راهکارهای برنامه‏ ریزی منابع سازمانی در سراسر جهان است به دل این فرصت را خواهد داد تا جای پای خود در بازار نرم‏ افزارهای کسب و کار را محکم‏‌تر کند.
همکاری بین دل و نت‏ سوئیت شبیه همکاری شرکت مایکروسافت و شرکایش در زمینه فروش راهکارهای دینامیک ایی‏ آر پی (Dynamics ERP) خواهد بود، بدین طریق که شرکت دل نیز همانند شرکای مایکروسافت با مشتریان این راهکار در ارتباط خواهند بود و نه شرکت نت‏ سوئیت. کاربران این نرم‏ افزار به درگاه خدمات پشتیبانی نت ‏سوئیت دسترسی خواهند داشت، اما عمده تماس‏‌ها و تعاملات آن‌ها با شرکت دل خواهد بود.

 
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی، شماره ۱۹۴ ؛  خطوط ویژه: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR