امروز چهارشنبه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی اخبار تازه های حسابداری  هشدار درباره احتمال جعل و کلاهبرداری مالیاتی
هشدار درباره احتمال جعل و کلاهبرداری مالیاتی PDF چاپ نامه الکترونیک
پنجشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۶
گروه نرم افزاری جهش- دفتر مرکزی حراست سازمان مالیاتی از مودیان مالیاتی خواست در مقابل شگردهای جدید کلاهبرداران و سودجویان هوشیار باشند...

اخیرا شگردهای جدیدی از سوی برخی افراد کلاهبردار و سودجو مشاهده شده که عمدتا با هدف سوءاستفاده از فقر آگاهی هشدار درباره احتمال جعل و کلاهبرداری مالیاتیمودیان مالیاتی از قوانین و مقررات انجام گرفته است.

طبق گزارش‌های رسیده به سازمان مالیاتی، فرد یا افرادی کلاهبردار با جعل سربرگ مکاتبات سازمان امور مالیاتی کشور، ضمن ارسال نامه‌ای برای برخی مودیان مالیاتی و اشاره به یک بخشنامه جعلی، ادعای عودت ۲۰ درصد از مالیات پرداخت شده در سال ۹۳ توسط شرکت‌های دارای شماره اقتصادی را مطرح می کنند و خواستار ارسال اطلاعات هویتی فرد به همراه شماره حساب بانکی و رمز دوم آن شده‌اند.

از آنجا که این اقدام به ‌منظور کلاهبرداری و سرقت از موجودی حساب بانکی مودیان محترم است، از همه هموطنان گرامی تقاضا می‌شود در صورت مشاهده این موارد، در اسرع وقت با شماره تلفن ۵۶ - ۳۹۹۰۳۷۵۵ به دفتر مرکزی حراست سازمان امور مالیاتی کشور یا به دفاتر حراست مستقر در ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور اعلام کنند.

 

 
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی، شماره ۱۹۴ ؛  خطوط ویژه: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR