امروز دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸
صفحه اصلی خدمات  مشاوره مالی
مشاوره مالی جهش PDF چاپ نامه الکترونیک
services-jaheshروشهای اجرای مدون شده در گروه نرم افزاری جهش دلیل یکدستی ارائه خدمات در بین کلیه اعضای واحد مشاوره، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای جهش می باشد، بگونه‌ای که هرکدام ازاعضا با پیروی از یک استاندارد و یک الگوی بهینه که بصورت مداوم هم درحال بررسی و بهبود می باشد به ارائه خدمات می پردازد. الگوهای مدون مشاوره و استقرار گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش با مطالعه، بررسی و مناسب‌سازی الگوهای جهانی پیریزی شده و در این بین نظرات مشتریان ما بعنوان ‌ذینفعان اصلی همواره درجهت بروز نگهداری این الگوها مورد استقبال قرار خواهد گرفت. گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات پشتیبانی و استقرار نرم افزارهای جهش، علاوه بر خدمات نرم افزاری؛ خدمات مالی خودر را نیز جهت رفاه حال کاربران با همکاری مشاوران و کارشناسان متخصص و خبره در اختیار کاربران خود می گذارد تا ورود نرم افزار جهش به مجموعه و سازمان موجب آرامش و اطمینان خاطر کاربران و تجربه یک خرید شیرین برای مدیران سازمان گردد.


• خدمات مالی و مشاوره ای که دراین حوزه توسط گروه سیستم های مالی، اداری و صنعتی جهش ارائه می شود عبارت است از:

۱. مشاوره مالی و مالیاتی؛

- ارائه مشاوره مالیاتی در رابطه با مالیات عملکرد، مالیاتهای تکلیفی و همچنین مالیات بر ارزش افزوده.

- تهیه و تکمیل اظهارنامه های مالیاتی اظهارنامه عملکرد و مالیات بر ارزش افزوده.

- ارائه مشاوره، بررسی و ممیزی اسناد خرید، فروش و گزارشات فصلی طبق ماده ۱۶۹ مکرر مالیاتی.

- تهیه لوایح اعتراضی و دفاعیه های مالیاتی و حضور در هیات های حل اختلاف سازمان امور مالیاتی.

- پیگیری و استرداد اضافه پرداخت طلب مالیات شرکتهای پیمانکاری (پیش پرداختهای مالیاتی) از سازمان امور مالیاتی.

- ارائه مشاوره مالی در رابطه با طراحی یا بهینه سازی سیستمهای مالی و تهیه و تدوین کنترلهای داخلی و همچنین آئین نامه ها و دستورالعملهای مالی و مالیاتی مورد نیاز شرکتها.


۲. عملیات حسابرسی؛

- حسابرسی صورتهای مالی، حسابرسی داخلی، بررسی اجمالی صورتهای مالی، حسابرسی مالیاتی، حسابرسی عملیاتی و همچنین اجرای روشهای توافقی رسیدگی به حسابها و یا صورتهای مالی.

- ارائه گزارش حسابرسی مالی شرکتها جهت ارائه به بانکها و موسسات مالی و اعتباری جهت اخذ وام و تسهیلات و یا ارائه به شرکتهای کارفرمای دولتی.

- پذیرش مسئولیت بازرسی قانونی جهت شرکتهایی که مطابق مفاد قانون تجارت ملزم به تعیین بازرس قانونی هستند.

- انجام عملیات حسابرسی خاص بنا به درخواست مدیران یا سهامداران شرکت.


۳.خدمات نرم افزاری؛

- مشاوره رایگان در خصوص طراحی، توسعه و پیاده سازی سیستم های مکانیزه حسابداری.


۴.خدمات حسابداری:

- انجام کلیه عملیات حسابداری و مالی اشخاص حقیقی و حقوقی شرکتهای سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تعاونی و موسسات.

- تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی شرکتها و موسسات طبق آیین‌‌نامه تحریر دفاتر قانونی و همچنین تکمیل اظهارنامه های مالیات بر ارزش افزوده و طبقه بندی فاکتورهای خرید و فروش و ارائه گزارشات فصلی طبق ماده ۱۶۹ م م.

- تهیه صورتهای مالی استاندارد شرکتها طبق آخرین فرمت و استانداردهای حسابداری.

- تهیه ترازهای حسابداری و ارائه گزارشهای مالی و محاسباتی خاص مورد نظر مدیران شرکت.

- اجرای عملیات اصلاح حساب و رفع مغایرت حساب شرکت با سایر شرکتها و اشخاص و همچنین بررسی و تهیه گزارشهای لازم جهت رفع اختلاف مالی بین شرکاء.

- طراحی و پیاده سازی سیستمهای مالی و صنعتی، تهیه آیین‌نامه‌ها و دستورالعملهای مالی، تدوین و نظارت بر اجرای کنترلهای داخلی.

- تامین و استقرار کادر حرفه ای حسابداری در سطوح مختلف بر اساس نیاز شرکتها جهت حضور مداوم در محل شرکت به منظور انجام کلیه عملیات مالی و مالیاتی با نظارت مدیران موسسه و یا انجام عملیات مالی شرکت در محل دفتر کار موسسه و ارائه گزارشهای مالی مورد نیاز به مدیران.

- تهیه ترازهای مالی و همچنین صورتهای مالی به زبان انگلیسی جهت ارائه به سفارتخانه ها، بانکها، شرکتها و مراجع خارج از کشور به منظور مهاجرت، اخذ تسهیلات، اخذ نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و ...

- ارائه خدمات حسابداری و مالی به شعب و نمایندگی شرکتهای خارجی در ایران و ارائه گزارشهای مربوطه به سهامداران یا مدیران آنها به زبان انگلیسی.


و سایر خدمات تخصصی حسابداری و مالی بنا به توافق طرفین.


 
تلفن تماس: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR