امروز يكشنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۸
نرم افزار حقوق و دستمزد جهش نوین PDF چاپ نامه الکترونیک
Personeliبا توجه به پیچیدگی‌ها و تنوع موجود در محاسبه و پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان، دقت در انجام محاسبات، پرداخت به موقع حقوق کارکنان و پاسخ‌دهی مناسب به سازمان‌های قانونی مرتبط با حقوق و دستمزد دارای اهمیت بسیار زیادی است. سیستم حقوق و دستمزد جهش نوین به صورت انعطاف‌پذیر با ساده‌سازی و دقت‌ بخشی به فرایند پرداخت حقوق و دستمزد و به صورت یکپارچه با دیگر سیستم‌های جهش نوین، تسهیلات کارآمدی را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد.


♦ اهمیت و اهداف نرم افزار حقوق و دستمزد جهش نوین:

- پوشش نظام‌های جبران خدمات؛
در این سیستم امکان تعریف تمامی جداول پایه محاسبات مورد نیاز، عوامل مؤثر در احکام کارگزینی به تفکیک نوع استخدام وجود دارد. در محیط کاملا فارسی فرمول ‌نویسی منابع انسانی جهش نوین، امکان استفاده از تمامی پارامترها و اطلاعات در تعریف فرمول‌های عوامل وجوددارد.

- اعمال تغییرات قوانین و رویه‌ها در کم‌ترین زمان ممکن؛
برای این کار سیستم ضمن توانایی در ایجاد جداول پایه محاسبات جدید به صورت خودکار عوامل حکم کارگزینی و صدور احکام اصلاحی را محاسبه می‌کند. همچنین در انجام محاسبات، سوابق و تاریخچه‌ی اطلاعات را در نظر می‌گیرد.

- انعطاف‌پذیری بالا و سهولت اعمال تغییرات؛
عوامل حقوق و دستمزد متاثر از قوانین و مقررات و سیاست‌های داخلی سازمان از تنوع و پیچیدگی‌های زیادی در روش محاسبه برخوردارند. انجام تغییرات مربوط به آن‌ها نیز در طول زمان دارای اهمیت زیادی است. نرم افزار حقوق و دستمزد جهش نوین با امکان تعریف و فرمول‌نویسی پویا و آسان، تنوع و پیچیدگی‌های موجود از این حیث را به شایستگی پوشش داده است. افزون بر این، سبد جبران خدمات در سازمان‌ها معمولا از تنوع زیادی از موارد و الزامات قانونی گرفته تا بسته‌های انگیزشی و داخلی سازمان برخوردار است.
در سیستم حقوق و دستمزد جهش نوین علاوه بر پیش‌بینی انواع محاسبات قانونی، امکان تعریف و بکارگیری محاسبات خاص سازمان به صورت منعطف و انجام عملیات مستقل برای آن‌ها وجود دارد.

- پاسخگویی مناسب به سازمان‌ها و ذینفعان داخلی و خارجی؛
ارائه گزارش‌های قانونی متناسب با استانداردها و فرمت‌های ارائه شده توسط سازمان‌های مربوطه معمولا چالشی مهم در فرایند پرداخت حقوق به حساب می‌آید. تغییرات مربوط به این استانداردها یا ارائه اطلاعات جدید بر اهمیت پوشش‌دهی مناسب به نیازمندی‌های این حوزه می‌افزاید. علاوه بر ضرورت ارائه گزارش‌ها و خروجی‌های قانونی در سیستم حقوق و دستمزد، به منظور امکان برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری در خصوص سیاست‌های پرداخت حقوق و مزایای کارکنان، لازم است تا گزارش‌های دوره‌ای و مقایسه‌ای متنوعی از اطلاعات و هزینه‌های مربوطه وجود داشته باشد. امکان تهیه انواع گزارش‌های حسابرسی، مقایسه‌ای و گزارش‌های خاص در سیستم حقوق و دستمزد پیش‌بینی شده است.

- سهولت استفاده و کاهش زمان دسترسی به اطلاعات؛
دسترسی سریع و دقیق به اطلاعات تجمیعی لازم در سطوح مختلف سازمانی و اضافه و کم کردن فیلدهای فهرست‌‌ها بر حسب نیاز و به تفکیک کاربر از دیگر ویژگی‌های این سیستم است.


- برخی از امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد جهش نوین:

1. ثبت و صدور ماموریت، مرخصی ها، غیبت ها و...  بر اساس قوانین جاری و یا تعاریف جدید مدیریتی.
2. امکان دریافت و انتقال کلیه اطلاعات از دستگاه های حضور و غیاب مانند کارت ساعت یا اثر انگشت و ثبت خودکار کارکرد پرسنل بصورت روزانه یا ماهانه.
3. محاسبه و پرداخت انواع وام و مساعده.
4. ثبت اضافات / کسورات ماهانه اعم از پاداش، بهروری تولید (کارانه)، سایر اضافات، جریمه و سایر کسورات و ...
5. محاسبه مبلغ حقوق، عیدی و پاداش، سنوات خدمتی و حقوق معوقه.
6. محاسبه کلیه عملیات مربوط به کسورات قانونی اعم از بیمه، مالیات (بصورت مستقیم / سنواتی) بر اساس قوانین جاری.
7. بازخرید مرخصی.
8. صدور سند هزینه حقوق و دستمزد، سند پرداخت حقوق و دستمزد و ثبت اتوماتیک آن در اسناد حسابداری.
9. و...


- برخی از امکانات ویژه نرم افزار حقوق و دستمزد جهش نوین:

1. تعیین سطح دسترسی کاربران به اطلاعات شخصی و عملیاتی پرسنل.
2. تهیه لیست و فایل های بیمه، مالیات و بانک (جهت پرداخت حقوق و واریز به حساب پرسنل).
3. امکان تقسیم درصد کارکرد و حقوق پرسنل در مراکز هزینه و پروژه های مشخص و صدور سند حسابداری بصورت هوشمند براساس این تقسیم بندی.
4. امکان انجام عملیاتی همچون ثبت درخواست مرخصی و نیز ارائه گزارشات فیش حقوقی و ... بر روی تلفن های همراه هوشمند و تبلت (Android Service).
5. امکان استفاده از نرم افزار بصورت چند شرکتی و معرفی شرکت ها و نمایندگی های مختلف و انجام عملیات مختلف بصورت مجزا.
6. ارسال و دریافت اطلاعات از نرم افزارهایی همچون Excel و ...
7. امکان طراحی فرمت چاپی کلیه فرم ها و گزارشات در محیط Fast Report .
8. و...


- برخی از گزارش های نرم افزار حقوق و دستمزد جهش نوین:

1. گزارش از مساعده، وام و مانده وام پرسنل.
2. گزارش اشکال یابی ماهانه سیستم پرسنلی جهت مشخص وضعیت حکم کارگزینی، کارکرد ماهانه، حقوق پرسنل.
3. گزارش ساز جامع پرسنلی؛ ساخت هرگونه گزارش به ریز یا جمع پرسنل، امکان ایجاد فیلدهای محاسباتی، امکان ساخت گزارش مرتبط و امکان گزارش گیری براساس کلیه عوامل موجود در سیستم پرسنلی.
4. چاپ فیش حقوقی هوشمند.
5. و...
 
تلفن تماس: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR