امروز سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
صفحه اصلی دربـاره ما  اعضای گروه
اعضای گروه نرم افزاری جهش
طی آخرین جلسه هیئت مدیره گروه نرم افزاری جهش، مورخه ۰۵ شهریور ۱۳۹۳ اعضا ذیل انتخاب شدند (گروه نرم افزاری جهش سه عضو اصلی دارد):

۱. سید جعفر حسینیان (رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل) ؛
یکی از بنیان گذاران گروه نرم افزاری جهش و در حال حاضر مدیریت گروه را بر عهده دارد.
jahesh-personelوی پیش از این ۲۲ سال سابقه مدیریت ارشد مالی در سازمان های بزرگی مانند شرکت مخابرات ایران و معاونت ارتباطات راه دور و بین الملل، مرکز سنجش از راه دور وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجتمع آلومینیوم المهدی، شرکت آلومینیوم ایران، حسابرس ارشد در موسسه حسابرسی روشنگر بصیر و بسیاری از شرکت خصوصی برعهده داشته است. سید جعفر حسینیان مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته حسابداری صنعتی از دانشگاه تهران اخذ نموده است.


۲. سیده هلیا حسینیان (عضو هیئت مدیره و مدیر فروش) ؛
وی که فردی منطقی، خوش‌فکر، صبور و همچنین از روابط عمومی بالایی برخوردار است؛ در همان بدو تاسیس به گروه نرم افزاری جهش پیوست و در حال حاضر یکی از اعضا فعال گروه و همچنین مشاور مالی در امر توسعه نرم افزار و همچنین با ارائه راهکارهای نوین در زمینه بازاریابی، فروش و مشتری مداری، مدیریت بخش فروش نرم افزار را نیز برعهده دارد.
وی داراری مدارک کاردانی ناپیوسته برق و الکترونیک، کارشناسی پیوسته حسابداری و هم اکنون دوره تحصیلات تکمیلی خود را نیز در رشته مدیریت مالی سپری می نماید.


٣. محمدرضا خسروی (عضو هیئت مدیره ، مدیر فنی و تحقیق و توسعه (R & D)) ؛
محمدرضا خسروی یکی از بنیان گذاران اصلی گروه نرم افزاری جهش می باشد و همچنین با یاری از خداوند متعال و همکاران خود سنگ بنای این گروه نرم افزاری را بنا نهاد.
خسروی که همکارانش او را فردی باهوش، خلاق، صادق، هیجانی و متعصب توصیف می کنند؛ با تلاش های بی وقفه و خستگی ناپذیر خود به کل گروه انرژی داده و همچنین فردی است که از پس روزگاران سخت برمی آید.
وی از ابتدای شکل‌گیری گروه جهش به عنوان ضلع فنی بنیانگذاران، تولید و توسعه سیستم‌ها را بر عهده گرفت.
خسروی مدرک کاردانی پیوسته (در سال ۱۳٨۴) و کارشناسی ناپیوسته (در سال ۱۳٨٧) خود را در رشته کامپیوتر (گرایش مهندسی نرم افزار)  اخذ نموده است.۴. سید حسین حسینیان (مشاور ارشد) ؛
سید حسین حسینیان در سال ۱٣۹۱ به عنوان مشاور ارشد در بخش فنی (کنترل کیفی محصولات) و  همچنین بدلیل استعداد در امر بازاریابی و فروش نرم افزار به گروه نرم افزاری جهش پیوست؛ و از همان بدو ورود به گروه نرم افزاری جهش، اعضا گروه بالاخص اضلاع مدیریت، فنی و فروش را یاری نموده.
کلیه همکارانش در گروه نرم افزاری جهش، او را فردی با دانش، دقیق، علاقمند، باهوش و با روابط عمومی قوی می‌دانند. وی در درک مطالب سریع‌الانتقال است و با نگرشی بلندمدت و سیستماتیک به موضوعات نگاه می‌کند. او پرتلاش و پیگیر است و همواره سعی می‌کند که برای حل مسائل راهکار بدهد.
وی در سازمان های بزرگ و بنام دولتی و خصوصی، سمت های مدیریتی را برعهده داشته است و همچنین مدرک کارشناسی ارشد ناپیوسته خود را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت در سال ١٣٨۵ دریافت نموده است.۵. سیده هاله حسینیان (مدیر خدمات پس از فروش و پشتیبانی نرم افزار) ؛
وی که فردی با دانش، دقیق، منظم و منسجم است؛ به گروه و همچنین بخش پشتیبانی نرم افزار نظمی خاص بخشیده. از زمانیکه وی به گروه نرم افزاری جهش پیوسته (در سال ۱٣۹۱) تمامی مشکلات مشتریان و بخش پشتیبانی رفع گشته و نیز تمامی برنامه های استقرار ، آموزش، پشتیبانی و تغیرات مشتریان به موقع و بدون هیچ وفقه ای انجام می گردد. همچنین پس از گذشت یکسال از ورود وی به مجموعه، حجمه مشتریان بیش از پیش شد و این به دلیل پشتیبانی به موقع، رضایتمندی و آرامش گسترده ای بود که او در وجود مشتریان و همچنین اعضا گروه ایجاد کرده بود.
او نیز دارای مدارک کارشناسی پیوسته در رشته ریاضی محض (در سال ۱۳٧۹) و در رشته حسابداری (گرایش حسابرسی) (در سال ۱۳٨۳) می باشد.۶. سید مهراب موسوی (مدیر تبلیغات) ؛
او که جوانی با استعداد و خلاق در زمینه تبلیغات، طراحی و گرافیک بوده با طرح های جامع، نوین و شکیل خود رویکردی نوین در زمینه تبلیغات موثر و همچنین طراحی فضای کاربری محصولات نرم افزاری جهش پدید آورده است؛ این امر موجب گردیده محصولات نرم افزاری جهش جذابیت، ارتباط سریع (سادگی و شکیل بودن محیط کاربری) و آرامش ویژه ای در وجود کاربران ایجاد نماید. وی نیز فارق التحصیل رشته گرافیک می باشد.

 
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر فاطمی، تقاطع کارگر شمالی، شماره ۱۹۴ ؛  خطوط ویژه: ۴٨۵ ۴٨۵ ۲۲ (۰۲۱) ؛  ایمیل: info@JaheshSoftware.iR